Zima w Tatrach



Tatry, jedyne w tej części Europy pasmo o charakterze alpejskim

...


do podnóża Tatr już niedaleko

majestatyczne, ostro zakończona linia gór widoczna jest już z daleka

kilkunastostopniowy mróz pokrył szronem pozostałości letnich traw, bezlistne gałęzie drzew

natura namalowała baśniowy krajobraz, jak długie pociągnięcia pędzla... błękit nieba, złotawe w promieniach słońca szczyty, rozciągniete pasma mgły



''Rewelacja''
Bardzo ladny pensjonat, obsluga bardzo mila. Pokoje zadbane i czyste.
Sniadania naprawde bardzo dobre.
Polecam to miejsce, napewno jeszcze tam wrocimy:)
Przepiękne miejsce, personel przemiły, cisza, spokój, pokoje czysciutkie, śniadania przepyszne również jak i domowe obiadki w tak niskiej cenie ! 10/10 z pewnością wrócimy . Pozdrawiamy Klaudia i Kamil
Bardzo sympatyczne miejsce, znakomite by poczuć klimat gór zimą. Blisko na wyciąg na Szymaszkowej. Dobre śniadania. W pokojach bardzo ciepło. Nowe łazienki. Kącik dla dzieci. Bezpłatne sanki i jabłuszka do zjeżdżania.