Wycieczki objazdowo tematyczne
Orawa, Orawa
Wycieczka na polską część Orawy prowadzi przez zabytkową wieś Chochołów, dalej aż do Skansenu wsi orawskiej w Zubrzycy Górnej. Po drodze zwiedzają Państwo zabytkowe wsie orawskie podziwiając tamtejsze budownictwo oraz historię i folklor górali orawskich.
Urok gotyku
Trasa wycieczki prowadzi przez sąsiadującą z Podhalem krainę geograficzną - Spisz. Prowadzi ona śladami zabytków z epoki gotyku, który w rejonie tym odznaczał się szczególnym pięknem.
Zamki w Czorsztynie i Niedzicy*
Ruiny zamku Czorsztyn usytuowane są na skalistym wzniesieniu, na półwyspie oblanym wodami Jeziora Czorsztyńskiego. Do czasu napełnienia sztucznego zbiornika górował nad doliną Dunajca.
Bardzo dobre śniadania. Ciepło w pokojach. Uczynna obsługa. Możliwe późniejsze opuszczenie pokoju i dłuższe pozostawienie auta na parkingu.
“Miły pobyt w Zakopanem”
Bardzo miły i przyjemny pobyt w willi Orla. Niedaleko od centrum. Ładne i czyste pokoje. Dobre śniadanie. Bezpłatny parking. WiFi. Przy ośrodku narciarskim. Sala bilardowa i tenisa stołowego. Bardzo miła i pomocna obsługa :))))))
Miła obsługa, bardzo dobre śniadania. Pokoje dobrze wyposażone, czyste, bezpłatny dostęp do wifi. Obiekt znajduje się w dobrej lokalizacji , wszędzie blisko.