Posiady z Archetonem
Perspektywy rozwoju budownictwa jednorodzinnego oraz prezentacje najnowszych technologii i rozwiązań z nim związanych będą tematem III Jesiennych Posiadów pod Giewontem.
Organizatorem i gospodarzem imprezy jest firma Archeton. Jesienne posiady pracowników znanej krakowskiej firmy stały się już tradycją. W tym roku w dniach od 15 do 17 listopada w willi "Orla" spotka się prawie siedemdziesiąt osób z całej Polski - pracowników Archetonu, kooperantów firmy z branży budowlano-architektonicznej, a także przedstawiciele władz Zakopanego, miejscowych szkół i środowiska architektów.
W programie posiadów zaplanowano multimedialny wykład "Perspektywy rozwoju budownictwa jednorodzinnego w Polsce" oraz prezentację najnowszych osiągnięć technicznych zaproszonych firm, m.in. Dupont, Biegonice, Drewienko i Hydrostop.
Chociaż posiady Archetonu to jak na razie impreza wewnątrzfirmowa, wszystko wskazuje na to, że może się ona przerodzić w szersze cykliczne spotkania architektów i firm budowlanych.




Gorąco polecam. Czyściutkie, pięknie urządzone pokoje. Duży wybór produktów przy śniadaniu. Doskonałe wyposażenie. Bardzo dobra lokalizacja. A przede wszystkim mili uczciwi ludzie. Z powodów rodzinnych musieliśmy wrócić 2 dni wcześniej, a oni wrócili nam pieniądze za 2 noce, choć nie musieli tego robić. Dziękujemy. Na pewno wrócimy! Pozdrawiamy z Krakowa.
ie mam negatywnych uwag, wszystko ok, pyszne śniadania, blisko centrum, 10 min do stoku na piechotę, czego chcieć więcej. O walorach kulturowych nie piszę, bo sam wiek willi już to zapewnia.
Już trzy razy mieszkałem w Willi Orlej i na pewno jeszcze tam zawitam.